KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482023
nr 1548 2023
Ann-Christin Ericsson. "Rummet utanför". Signerad, daterad 1975. Olja på duk, bildmått: 32x39 cm, yttermått inklusive ram: 47x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 19 juni 2023
kl 19:22:14
300 kr
1.800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer